Oławska 9, Wrocław
+48 533 276 339
dreamer@vrdreams.pl

Imprezy Firmowe

Jesteśmy profesjonalistami, a wszystko co robimy, robimy z pasji. 

Szukasz alternatywnego sposobu na imprezę integracyjną swojego zespołu? Chcesz zorganizować wyjątkowe spotkanie konferencyjne przy użyciu innowacyjnych i wyjątkowych technologii Wirtualnej Rzeczywistości? To bardzo dobrze trafiłeś!

Dla naszych klientów oferujemy niesamowite atrakcje związane z odkrywaniem świata wirtualnego, która zapewni Twoim pracownikom pełną gamę niezapomnianych wrażeń i emocji.

Staramy się wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Podczas świadczonych usług zapewniamy wynajem całego potrzebnego sprzętu wraz z aplikacjami i grami do stanowisk stacjonarnych oraz wyścigowych.  Podłączamy i przygotowujemy cały sprzęt na miejscu oraz zapewniamy doskonałą obsługę z uśmiechem na twarzy podczas całego eventu.

Celem imprez integracyjnych jest budowanie pozytywnych relacji w zespole, a także poznanie się nie tylko na stopie biznesowej, lecz także prywatnie. 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dopasowując program eventu do jego potrzeb. W swojej kolekcji posiadamy wiele gier zespołowych, które mogą wprowadzić nutkę rywalizacji w zespole, a także wiele gier zręcznościowych i przygodowych, które pozwolą Wam odkryć nieznany dotąd świat i poruszać się w alternatywnej przestrzeni, co na pewno rozbudzi wyobraźnię i kreatywność u Twoich pracowników.