Oławska 9, Wrocław
+48 533 276 339
dreamer@vrdreams.pl

Targi i konferencje

Chcesz, aby Twoje stanowisko na targach branżowych wyróżniało się spośród innych firm?

WYNAJMIJ STANOWISKO VR !

Organizujesz konferencję branżową i chcesz zapewnić jej uczestnikom coś wyjątkowego?

Możesz być pewny, że do Twojego stoiska zaczną ustawiać się kolejki a Twoja firma od razu zacznie być rozpoznawalna. dzięki czemu możesz przyciągnąć nowych klientów do swojej firmy. Po emocjach zapewnionych przez Wirtualną Rzeczywistość, nowi klienci będą kojarzyć  Twoją formę z innowacyjnością.

Również konferencje muszą być zaplanowane perfekcyjnie, co stanowi przed ich organizatorami niezwykle trudne zadanie. Konferencja musi dać jej uczestnikom elementy wiedzy, która jest dzielona między uczestnikami. Jednak, aby konferencja przyciągnęła masę uczestników, muszą być również zapewniony elementy rozrywki.

Stoiska Wirtualnej Rzeczywistości pozwoli podnieść prestiż każdej konferencji branżowej, ale także może stanowić wizytówkę Twojej firmy jako organizacji innowacyjnej i idącej z duchem nowej technologii. 

STANOWISKO VR NA KONFERENCJE I TARGI BRANŻOWE

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi możemy zapewnić, że spotkasz się z profesjonalizmem z naszej strony, jaki oczekujesz !

Staramy się dostarczyć rozrywkę na najwyższym poziomie, dlatego też zapewniamy pełną obsługę każdego eventu, począwszy od transportu, montażu i podłączeniu sprzętu, poprzez pełną obsługę podczas całego przedsięwzięcia.
W każdej chwili jesteśmy do dyspozycji naszych uczestników !

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując tematykę spotkania do Waszych potrzeb. Posiadamy szeroki wachlarz gier i aplikacji o przeróżnej tematyce.
Dzięki Wirtualnej Rzeczywistości możesz przenieść się w dotąd nieznany świat, odkrywać to co nieodkryte, a także doświadczyć rzeczy niemożliwych w normalnym świecie. Możesz stać się najlepszym sportowcem na świecie oraz brać udział w wyścigach Formuły 1. Wszystko to dzięki pełnym możliwością sprzętu o najwyższej jakości !

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą !