Oławska 9, Wrocław
+48 533 276 339
dreamer@vrdreams.pl

Urodziny

Pragniesz, aby dzień urodzin Twojego dziecka był wyjątkowy? Chcesz, aby Twoje dziecko zapamiętało go na długo? Pozwól swojemu dziecku oraz wszystkim gościom zanurzyć się w niepowtarzalny świat Wirtualnej Rzeczywistości.

Świat, w którym to co nieosiągalne, nagle może stać się prawdziwe. Na naszych eventach dla najmłodszych możemy zapewnić Wam doskonałą zabawę w świecie alternatywnym.

Wyróżnij się na tle innych, zorganizuj imprezę z VR !

Oferujemy pełną obsługę imprez urodzinowych dla Twojego dziecka i jego gości. Profesjonalizm to nasze drugie imię, dlatego zapewniamy transport, montaż i obsługę podczas całej imprezy ! 

*************************************

Świat Wirtualnej Rzeczywistości sprawdzi się doskonale również na innych eventach dla Twoich pociech, m.in. z okazji Dnia Dziecka. Dysponujemy stanowiskami do gier pojedynczych, bądź w multiplayerze oraz stanowiskami do jazdy wyścigowej.

Bezpieczeństwo

Dla nas priorytetem jest dobro naszych uczestników. Dlatego też, wiemy doskonale jak ważne jest dobranie tematyki gier i aplikacji do odczuć odbiorców. Wirtualna Rzeczywistość jest zupełnie bezpieczna dla dzieci, jeśli tylko przestrzegane są wszystkie zasady dotyczące użytkowania sprzętu. Zależy nam nie tylko na dobrej zabawie, ale przede wszystkim na bezpieczeństwie Waszych pociech !

Gry dla dzieci

W naszym zestawie posiadamy gry zręcznościowe, które pozwolą Twojemu dziecku przenieść się w głąb dotąd nieznanego świata, jak również zaangażują Twoje dziecko do wysiłku fizycznego rozwijając koordynację ruchową dziecka. Posiadamy również w swojej kolekcji różnego rodzaju gry sportowe, które pozwolą Twojemu dziecku stać się chociaż przez chwilę ulubionym piłkarzem, koszykarzem, czy też tenisistą.